Πρόγραμμα Εβδομάδας : 01/03/2021 - 07/03/2021

6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
23:45
Ειδήσεις
22:50
Γυναίκα της Κύπρου
8:00
Παιδική Ζώνη
15:30
Ποπ Κορν
16:00
Ιστορίες του Χωρκού
16:30
Φύρδην Μίγδην
17:00
Κοίτα με στα Μάτια
17:10
Little House on the Prairie
18:00
Classified World War II
18:30
Επιστήμη και Κοινωνία
19:30
Γυναίκα
19:40
English News
21:10
Haberler
20:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων στην Νοηματική
21:00
Γκολ και Θέαμα
22:30
Χάλκινα Χρόνια (με υπότιτλους)
23:20
Winners and Losers
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:05
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
22:45
Ειδήσεις
22:50
Γυναίκα της Κύπρου
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
22:45
Ειδήσεις
22:50
EU 4 U
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:00
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:10
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
22:45
Ειδήσεις
22:50
EU 4 U
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:25
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
22:45
Ειδήσεις
22:50
Αφανείς Ήρωες (με υπότιτλους)
8:00
Παιδική Ζώνη
15:30
Χώρα του Γιατί
16:00
Ιστορίες του Χωρκού
16:30
Μανώλης και Κατίνα
17:00
Κοίτα με στα Μάτια
17:10
Little House on the Prairie
18:00
Classified World War II
18:30
Γυναίκα της Κύπρου (με υπότιτλους)
19:40
English News
19:50
Haberler
20:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων στην Νοηματική
21:00
Χάλκινα Χρόνια (με υπότιτλους)
22:00
Winners and Losers
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
22:45
Ειδήσεις
22:50
Aφανείς Ήρωες (με υπότιτλους)
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:00
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Προκλήσεις
23:00
Ειδήσεις
23:05
Μαζί/Birlikte
8:00
Παιδική Ζώνη
16:00
Βουλή των Αντιπροσώπων
18:00
A Window On
18:30
EU4U (με υπότιτλους)
19:30
Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
21:00
Χάλκινα Χρόνια (με υπότιτλους)
22:00
English News
22:10
Haberler
22:20
Winners and Losers
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Προκλήσεις
23:00
Ειδήσεις
23:05
Μαζί/Birlikte
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Kοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
21:50
Χρονογράφημα
22:15
Movie Time
22:45
Ειδήσεις
22:50
Αποτυπώματα
8:00
Παιδική Ζώνη
16:00
Ιστορίες του Χωρκού
16:30
Μανώλης και Κατίνα
17:00
EU4U
17:10
Little House on the Prairie
18:00
Movie Time
18:30
Προκλήσεις (με υπότιτλους)
19:40
English News
19:50
Haberler
20:00
Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
21:30
Χάλκινα Χρόνια (με υπότιτλους)
22:30
Ταινία/Legend
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:05
Χάλκινα Χρόνια
21:50
Χρονογράφημα
22:15
Η €¥Þω$τία
22:45
Ειδήσεις
22:50
Αποτυπώματα
7:45
Travel Diary
8:15
Βήματα στην Άμμο
8:45
Στην Άκρη του Παράδεισου
9:30
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Λούνα Παρκ (με υπότιτλους)
12:00
Κοίτα με στα Μάτια
12:30
Γυναίκα της Κύπρου (με υπότιτλους)
13:30
Σπίτι στη Φύση
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Προσωπογραφίες
15:00
Μαζί/Birlikte
16:00
EU4U (με υπότιτλους)
17:00
Art Café
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητικό Σάββατο
21:30
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
22:40
Ειδήσεις
22:45
Ταινία/Truth
7:30
Παιδική Ζώνη
11:00
Ποπ Κορν
11:30
Παιδική Ζώνη
15:30
Ποπ Κορν
16:00
Coastal Railways
16:45
Baywatch
17:30
Σε Προσκυνώ Γλώσσα
18:30
Χρονογράφημα (με υπότιτλους)
19:00
Movie Time
19:30
EU4U
19:40
English News
19:50
Haberler
20:00
Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου
21:00
Λούνα Παρκ (με υπότιτλους)
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας (με υπότιτλους)
7:45
Travel Diary
8:15
Βήματα στην Άμμο
8:45
Στην Άκρη του Παράδεισου
9:30
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Λούνα Παρκ
12:00
Κοίτα με στα Μάτια
12:30
Γυναίκα της Κύπρου
13:30
Σπίτι στη Φύση
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Προσωπογραφίες
15:00
Μαζί/Birlikte
16:00
EU4U (με υπότιτλους)
17:00
Art Café
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Κυπριώτικο Σκετς
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητικό Σάββατο
21:30
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
23:00
Ειδήσεις
7:30
Θεία Λειτουργία
10:00
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
12:00
Χωρίς Αποσκευές
12:30
Brand News
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Αμύνεσθαι περι Πάτρης
15:00
Αποτυπώματα (με υπότιτλους)
16:00
Χωρίς Αποσκευές
16:30
Σε Προσκυνώ Γλώσσα
17:30
Χρονογράφημα (με υπότιτλους)
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Αφανείς Ήρωες
18:55
Μουσικό Ραντεβού
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητική Κυριακή
21:30
Παραδοσιακή Βραδιά στο ΡΙΚ
23:00
Ειδήσεις
7:30
Θεία Λειτουργία
10:00
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
12:00
Χωρίς Αποσκευές
12:30
Brand News
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Αμύνεσθαι περι Πάτρης
15:00
Αποτυπώματα (με υπότιτλους)
16:00
Χωρίς Αποσκευές
16:30
Σε Προσκυνώ Γλώσσα
17:30
Χρονογράφημα (με υπότιτλους)
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Αφανείς Ήρωες
18:55
Μουσικό Ραντεβού
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητική Κυριακή
21:30
Παραδοσιακή Βραδιά στο ΡΙΚ
23:00
Ειδήσεις