Πρόγραμμα Εβδομάδας : 04/01/2021 - 10/01/2021

6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
23:00
Ειδήσεις
23:05
Γυναίκα της Κύπρου
8:00
Παιδική Ζώνη
15:10
Ποπ Κορν
16:00
Μανώλης και Κατίνα
16:25
Φύρδην Μίγδην
16:50
Η Πλατεία
17:10
Coastal Railways with Julie Walters
18:00
Euromaxx
18:30
The Genius of George Boole
19:30
EU4U
19:35
Γυναίκα
19:40
English News
21:10
Haberler
20:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων στην Νοηματική
21:00
Γκολ και Θέαμα
22:30
Χάλκινα Χρόνια (με υπότιτλους)
23:20
Reign
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:05
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
23:00
Ειδήσεις
23:05
Γυναίκα της Κύπρου
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
23:00
Ειδήσεις
23:05
EU 4 U
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:00
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:10
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
23:00
Ειδήσεις
23:05
EU 4 U
7:00
Θεία Λειτουργία των Θεοφανείων
11:00
Κυπριώτικο Σκετς/Ο Έχων δύο Χιτώνας
11:30
Χριστουγεννιάτικη Συναυλία Συμφωνικής Ορχήστρας Κύπρου
13:00
Κυπριώτικο Σκετς/Τα Λουκάνικα,οΣκαλαπούνταρος τζαι ο μάστρε Πέρικλος
13:30
Κυπριώτικο Σκετς/Ο Σκαλαπούνταρος
14:00
Κυπριώτικο Σκετς/Οι Λοκμάδες της Καλλούς
14:30
Κυπριώτικο Σκετς/Εκούφανεν ο Φώτης
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:25
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
23:00
Ειδήσεις
23:05
Παραδοσιακή Βραδιά στο ΡΙΚ
7:00
Θεία Λειτουργία από το Μετόχι του Κύκκου
10:30
Παιδική Ζώνη
15:30
Χώρα του Γιατί
16:00
Μανώλης και Κατίνα
16:25
Φύρδην Μίγδην
16:50
Η Πλατεία
17:10
Σήμερα τα Φώτα
18:40
Γυναίκα της Κύπρου (με υπότιτλους)
19:40
English News
19:50
Haberler
20:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων στην Νοηματική
21:00
Χάλκινα Χρόνια (με υπότιτλους)
22:00
Ταινία/Great Expectations
7:00
Θεία Λειτουργία των Θεοφανείων
11:00
Κυπριώτικο Σκετς/Ο Έχων δύο Χιτώνας
11:30
Χριστουγεννιάτικη Συναυλία Συμφωνικής Ορχήστρας Κύπρου
13:00
Κυπριώτικο Σκετς/Τα Λουκάνικα,οΣκαλαπούνταρος τζαι ο μάστρε Πέρικλος
13:30
Κυπριώτικο Σκετς/Ο Σκαλαπούνταρος
14:00
Κυπριώτικο Σκετς/Οι Λοκμάδες της Καλλούς
14:30
Κυπριώτικο Σκετς/Εκούφανεν ο Φώτης
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας
23:00
Ειδήσεις
23:05
Παραδοσιακή Βραδιά στο ΡΙΚ
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:00
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Προκλήσεις
23:00
Ειδήσεις
23:05
Μαζί/Birlikte
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Προκλήσεις
23:00
Ειδήσεις
23:05
Μαζί/Birlikte
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Kοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Χρονογράφημα
22:30
Movie Time
23:00
Ειδήσεις
23:05
Αποτυπώματα
8:00
Παιδική Ζώνη
8:30
Μένω Σπίτι και Μαθαίνω
10:00
Παιδική Ζώνη
14:00
Μένω Σπίτι και Μαθαίνω
15:30
Παιδική Ζώνη
16:00
Μανώλης και Κατίνα
16:25
Φύρδην Μίγδην
16:50
Η Πλατεία
17:10
Coastal Railways with Julie Walters
18:00
Movie Time
18:30
Προκλήσεις (με υπότιτλους)
19:40
English News
19:50
Haberler
20:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων στην Νοηματική
21:00
Χάλκινα Χρόνια (με υπότιτλους)
22:00
Για Σένα Κύπρος-30 Χρόνια Τρίτο Πρόγραμμα
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:00
Είναι Θέμα Υγείας
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Γυναίκα
15:35
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour
17:50
Κοίτα με στα Μάτια
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κοντά Έπεσες
19:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:05
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Χρονογράφημα
22:30
Για Σένα Κύπρος-30 Χρόνια Τρίτο Πρόγραμμα
0:00
Ειδήσεις
7:45
Travel Diary
8:15
Βήματα στην Άμμο
8:45
Στην Άκρη του Παράδεισου
9:30
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Λούνα Παρκ (με υπότιτλους)
12:00
Κοίτα με στα Μάτια
12:30
Γυναίκα της Κύπρου (με υπότιτλους)
13:30
Σπίτι στη Φύση
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Προσωπογραφίες
15:00
Μαζί/Birlikte
16:00
Κύπριοι του Κόσμου
17:00
Art Café
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητικό Σάββατο
21:30
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
22:45
Ταινία/A Bigger Splash
23:30
Ειδήσεις
23:35
Ταινία (συνέχεια)
7:30
Παιδική Ζώνη
11:00
Ποπ Κορν
11:30
Παιδική Ζώνη
15:30
Ποπ Κορν
16:00
Man With a Plan
16:45
Baywatch
17:30
Σε Προσκυνώ Γλώσσα
18:30
Χρονογράφημα (με υπότιτλους)
19:00
Movie Time
19:30
EU4U
19:40
English News
19:50
Haberler
20:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων στην Νοηματική
21:00
Λούνα Παρκ (με υπότιτλους)
22:00
Το Μυστικό της Πεταλούδας (με υπότιτλους)
7:45
Travel Diary
8:15
Βήματα στην Άμμο
8:45
Στην Άκρη του Παράδεισου
9:30
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Λούνα Παρκ
12:00
Κοίτα με στα Μάτια
12:30
Γυναίκα της Κύπρου
13:30
Σπίτι στη Φύση
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Προσωπογραφίες
15:00
Μαζί/Birlikte
16:00
Κύπριοι του Κόσμου
17:00
Art Café
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Κυπριώτικο Σκετς
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητικό Σάββατο
21:30
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
23:00
Ειδήσεις
7:30
Θεία Λειτουργία
10:00
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Η €¥Þω$τία
11:30
Χρονογράφημα (με υπότιτλους)
12:00
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
13:30
Αμύνεσθαι περι Πάτρης
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Αποτυπώματα
15:30
Travel Diary
16:00
Σε Προσκυνώ Γλώσσα
17:00
Αφανείς Ήρωες
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Το Μυστικό της Πεταλούδας (τηλεταινία)
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητική Κυριακή
21:30
Παραδοσιακή Βραδιά στο ΡΙΚ
23:00
Ειδήσεις
7:30
Θεία Λειτουργία
10:00
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Η €¥Þω$τία
11:30
Χρονογράφημα
12:00
Η Ζωή μας ένα Τραγούδι
13:30
Αμύνεσθαι περι Πάτρης
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Αποτυπώματα
15:30
Travel Diary
16:00
Σε Προσκυνώ Γλώσσα
17:00
Αφανείς Ήρωες
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Το Μυστικό της Πεταλούδας (τηλεταινία)
19:20
Λούνα Παρκ
19:55
Σαν Σήμερα με το ΡΙΚ
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητική Κυριακή
21:30
Παραδοσιακή Βραδιά στο ΡΙΚ
23:00
Ειδήσεις