Πρόγραμμα Εβδομάδας : 15/10/2018 - 21/10/2018

6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Καμώματα τζι Αρώματα
19:00
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Victoria
23:30
Ειδήσεις
23:45
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
0:45
Ταινία/Automata
6:45
Προσωπογραφίες
7:30
Παιδική Ζώνη
15:30
Ποπ Κορν
16:00
The Love Boat
17:00
The Odd Couple
17:30
Taxi
18:00
Ντοκιμαντέρ/Reaching for the Stars
18:30
National Geaographic/Bill Nye's Global Meltdown
19:30
English News
19:40
Haberler
20:00
Ντοκιμαντέρ/Barchitecture
20:30
Ντοκιμαντέρ/IQ
21:00
Γκολ και Θέαμα
22:30
Ταινία/Automata
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:25
Άνεμοι του Πάθους
19:25
Καμώματα τζι Αρώματα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Οι Γενιές της Σιωπής
23:30
Ειδήσεις
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Καμώματα τζι Αρώματα
19:00
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Victoria
23:30
Ειδήσεις
23:35
EU4U
0:45
Ταινία/Je Vous Trouves Tres Beau
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:25
Άνεμοι του Πάθους
19:25
Καμώματα τζι Αρώματα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:30
Άκου να Δεις
22:00
Πλατεία
22:30
Οι Γενιές της Σιωπής
23:30
Ειδήσεις
23:35
EU4U
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Καμώματα τζι Αρώματα
19:00
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Victoria
23:30
Ειδήσεις
23:45
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
0:45
Ταινία/"1984"
6:45
Προσωπογραφίες
7:30
Παιδική Ζώνη
15:30
Χώρα του Γιατί
16:00
The Love Boat
17:00
The Odd Couple
17:30
Taxi
18:00
Ντοκιμαντέρ/Reaching for the Stars
18:30
National Geographic/Point of No Return
19:30
English News
19:40
Haberler
20:00
Ντοκιμαντέρ/Barchitecture
20:30
Ντοκιμαντέρ/The Human Miracle
21:00
Σειρά/Borgen
22:00
Ταινία/"1984"
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:25
Ανεμοι του Πάθους
19:25
Καμώματα τζι Αρώματα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Οι Γενιές της Σιωπής
23:30
Ειδήσεις
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Καμώματα τζι Αρώματα
19:00
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Ευθέως
23:30
Ειδήσεις
23:45
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
0:45
Ταινία/Listening
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:25
Άνεμοι του Πάθους
19:25
Καμώματα τζι Αρώματα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Ευθέως
23:30
Ειδήσεις
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Καμώματα τζι Αρώματα
19:00
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Ταινία/The Riot Club
23:00
Ειδήσεις
23:15
Ταινία (συνέχεια)
0:15
Ο πιο Αδύναμος Κρίκος
1:10
Ελληνική ταινία/Πρώτη Φορά Νονός
6:30
Προσωπογραφίες
7:30
Παιδική Ζώνη
11:00
Βουλή των Αντιπροσώπων
13:10
Παιδική Ζώνη
16:00
The Love Boat
17:00
The Odd Couple
17:30
Τaxi
18:00
Movie Time
18:30
National Gegraphic/World's Smart Cities Amsterdam
19:30
English News
19:40
Haberler
20:00
Ντοκιμαντέρ/Railway Stories
20:30
Ντοκιμαντέρ/The Human Miracle
21:00
Graham Norton Show
22:00
Ελληνική ταινία/Πρώτη Φορά Νονός
6:45
Πρώτη Ενημέρωση
9:30
Όμορφη Μέρα Κάθε Μέρα
11:30
Απο Μέρα σε Μέρα
14:30
Εμείς κι ο Κόσμος μας
15:30
Χρυσές Συνταγές
16:30
Happy Hour με τον Ανδρέα Γιόρτσιο
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:25
Πέτρινο Ποτάμι
19:25
Καμώματα τζι Αρώματα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:05
Χάλκινα Χρόνια
22:00
Άκου να Δεις
22:30
Οι Γενιές της Σιωπής
23:30
Ειδήσεις
7:45
Αυτός Αυτή και το Μυστήριο
8:15
Βήματα στην Άμμο
9:30
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Άκου να Δεις
12:00
Χάλκινα Χρόνια
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Προσωπογραφίες
15:00
Πεταλούδα
16:00
Κύπριοι του Κόσμου
17:00
ArtCafe
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κυπριώτικο Σκετς
18:50
Road Trip
19:20
Πεταλούδα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητικό Σάββατο
21:35
Ταινία/Labor Pains
23:00
Ειδήσεις
23:15
Graham Norton Show
0:00
Ταινία/3 Days to Kill
7:30
Παιδική Ζώνη
11:00
Ποπ Κορν
11:30
Παιδική Ζώνη
15:30
Ποπ Κορν
16:00
The Love Boat
17:00
Ντοκιμαντέρ/Euromaxx Design
17:20
Τετ Α Τετ
18:30
National Geographic/Cesar Millan's Dog Nation
19:30
English News
19:40
Haberler
20:00
Ντοκιμαντέρ/Railway Stories
20:30
Ντοκιμαντέρ/The Human Miracle
21:05
Graham Norton Show
22:00
Ταινία/3 Days to Kill
8:00
Αυτός Αυτή και το Μυστήριο
8:30
Βήματα στην Άμμο
9:30
Καμώματα τζι Αρώματα
11:00
Άκου να Δεις
12:00
Χάλκινα Χρόνια
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Προσωπογραφίες
15:00
Πεταλούδα
16:00
Κύπριοι του Κόσμου
17:00
Art Cafe
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Κυπριώτικο Σκετς
18:50
Road Trip
19:20
Πεταλούδα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:05
Αθλητικό Σάββατο
21:30
Σάββατο κι Απόβραδο
23:00
Ειδήσεις
7:30
Θεία Λειτουργία
10:10
Καμώματα τζι Αρώματα
11:10
Άκου να Δεις
12:10
Χάλκινα Χρόνια
13:30
Αμύνεσθαι Περί Πάτρης
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
ArtCafe
15:15
Road Trip
15:45
Χωρίς Αποσκευές
16:15
Τετ Α Τετ
17:30
Σπίτι στη Φύση
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:20
Κυπριώτικο Σκετς
18:50
Movie Time
19:20
Πεταλούδα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:00
Αθλητική Κυριακή
21:35
Τετ Α Τετ
22:45
Ταινία/The Railway Man
23:30
Ειδήσεις
23:45
Tαινία(συνέχεια)
0:45
Graham Norton Show
7:30
Θεία Λειτουργία
10:15
Καμώματα τζι Αρώματα
11:10
Άκου να Δεις
12:00
Χάλκινα Χρόνια
13:30
Αμύνεσθαι Περί Πάτρης
14:00
Ειδήσεις στις 14:00
14:15
Σάββατο κι Απόβραδο
15:45
Road Trip
16:15
Τετ Α Τετ
17:30
Σπίτι στη Φύση
18:00
Ειδήσεις στις 18:00
18:15
Κυπριώτικο Σκετς
18:50
Χωρίς Αποσκευές
19:20
Πεταλούδα
20:00
Ειδήσεις στις 20:00
21:05
Αθλητική Κυριακή
21:30
Τετ Α Τετ
22:45
Κύπριοι του Κόσμου
23:30
Ειδήσεις